Historia

Centrum Kapitałowe Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 1992 roku.

Założycielem firmy i głównym udziałowcem jest Tadeusz Rzońca – Prezes Zarządu. Od początku głównym profilem działalności były usługi finansowe w formie leasingu. Branża Spółki w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD – 6499Z) jest sklasyfikowana jako: pozostała finansowa działalność usługowa. W praktyce są to usługi w zakresie leasingu środków trwałych takich jak maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy, samochody. Ponadto firma zajmuje się wynajmem lokali biurowych i magazynowych zlokalizowanych w Tarnowie przy ulicy Elektrycznej 2.
Centrum Kapitałowe w przeszłości prowadziło różnorodną działalność usługową jak: handel hurtowy artykułami spożywczymi i przemysłowymi, materiałami biurowymi oraz sprzedaż samochodów osobowych i przyczep samochodowych a nawet produkcję chemii gospodarczej i wyrobów z tektury.

Obecnie firma skupia się na wynajmie lokali użytkowych zarówno biurowych jak i magazynowych. Lokale magazynowe posiadają niezbędną infrastrukturę w tym rampę załadowczą czy windę towarową. Rozległe parkingi i place manewrowe ułatwiają dostęp i bezproblemową obsługę magazynów.